את הפנינג "חי ואדם" לאוהבי חיות הבית קיימנו זו שנה שנייה בראש העין בהשתתפות מאות משפחות, הפעם בגינת יונתן רטוש בפסגות אפק. סרטון המחשה :

לפסטיבל השמח חברו עיריית ראש העין, רשת מקום בלב ועוד שותפים כדי למקד את תשומת הלב לחברים על ארבע וחי בסביבת המגורים.
עמותת "אמבר קרן" היוזמת ביקשה ליצור קהילת אוהבי החי בשכונות החדשות הזמינה את המשפחות לאחר הצהריים של פעילות קהילתית חוויתית. הקמנו תחנת יצירה של ברבור נביטה כדי לעודד ילדים לאחריות, את הברבור יוצרים מחומר ידידותי ובתוכו שותלים זרעים אותם יש להשקות לנביטה מלאה, לטיפוח יצרנו מחומרים ממוחזרים בנדנות עם שם הכלב, לקטנטנים הייתה הקראה של איה פלוטו ובייגלה, עם הבוגרים גם ניהלנו דיון על מקומו של הכלב במשפחה ולטיפוח שכנות יצרנו תמונה משותפת של "השכונה שלי" כאשר מלבד הבתים הגבוהים יצרו הילדים את עולם החי השכונתי שכלל חיות בית וחיות בר כגון פרפרים וציפרים כדי להדגיש את מגוון החי והצומח בשכונה יפה ומלבבת.

כמו כן וטרינרים מטעם "וטרינר תורן" עהדריכו בנושא בריאות חיות המחמד, תזונאית מיוחדת מטעם ביופט שקלה את הכלב והמליצה על תזונה מאוזנת, רשת " כייף לחיות" חילקה מזון גורמה וממתקים בריאים לכלבים, מאלף הכלבים, עמוס נתן טיפים והדרכה לחשיבות התקשורת עם חיית המחמד, סלון יופי לכלבים לונה הדגימה טיפוח ואץ חילקה שוברי מתנה למקלחת מפנקת.
בהפנינג גם התקיים אימוץ כלבים והקהל הוזמן להצטלם עם חיית המחמד וקיבל מגנט למזכרת.

להפנינג הגיעו תושבים מרחבי העיר שביקשו לחשוף את הצורך העז לגינות כלבים, גינה בו יוכלו  הכלבים להתרוצץ, לשחק ולהשתחרר בחופשיות מבלי להטריד ומבלי לעבור על החוק העירוני המונע זאת במרחב הציבורי. על עצומה לגינת כלבים חתמו 239 תושבים. העצומה תועבר על ידנו לראש הרשות ולמקבלי ההחלטות מתוך תקווה שרווחת הכלב המתגורר בעיר תלקח בחשבון.

האירוע היה מוצלח מאוד והמשתתפים ביקשו לקיימו שוב, לטענתם החוויה המשפחתית המלאה הכוללת את חיית המחמד מעצימה את ההנאה.

עמותת "אמבר קרן" מודה לשותפים ולמשתתפים עם הזכות לקדם את אהבת החי בעיר.